Із початку 2023 року внесок платників Київщини до місцевих бюджетів склав понад 4 мільярди гривень

До місцевих бюджетів із початку року платники Київщини спрямували 4,1 млрд грн. Про це повідомили в Головному управлінні Державної податкової служби в Київській області.

Там зазначили, що темп приросту до фактичних надходжень січня-лютого 2022 року складає 14%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 508 млн грн додаткових коштів.

У розрізі основних платежів питому вагу в загальній сумі надходжень має сплата податку на доходи фізичних осіб. Так, за два місяці 2023 року зі своїх доходів жителі пристоличного регіону забезпечили 2,7 млрд грн, збільшивши цей показник на 22% або 485 млн грн порівняно з аналогічним показником минулого року.

Суб’єкти господарювання спрощеної системи оподаткування забезпечили місцевій казні 741 мільйон гривень єдиного податку. Від плати за землю скарбниці Київщини отримали на 28% більше, аніж торік у січні-лютому: станом на 1 березня землевласники та орендарі сплатили 275 млн грн, що перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 59 млн грн.

Сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, принесла місцевим бюджетам 138 млн грн, що на 11% або 14 млн грн більше за суму, сплачену в січні-лютому минулого року. Із реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до місцевих бюджетів надійшло 89 мільйонів гривень акцизного податку.

Фото ілюстративне

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.