Ірпінський підприємець придбав помешкання для вчителя, житло якого знищили окупанти

Ірпінський підприємець придбав помешкання для вчителя школи №17, житло якого було знищене під час окупації. Про це розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

За словами мера, раніше вчителю доводилось жити в приміщенні школи.

«Хочу розповісти вам історію, від якої тепліє на серці. Під час бойових дій в Ірпені житло вчителя трудового навчання та технічного обслуговування Ірпінської школи №17 Юрія Миколайовича Швирьова було зруйноване. Через це школа стала для нього не другим, а фактичним домом. Юрій Миколайович був змушений там жити. Але сьогодні у нього з’явився, хоч невеликий і тимчасовий, але власний новий будинок. А все завдяки добрим людям, які живуть в Ірпені. Я щиро дякую нашому місцевому бізнесмену, волонтеру, громадському діячеві Роману Колоту!» – написав міський голова.

Олександр Маркушин також зазначив, що Роман з перших днів війни активно допомагає силам ТРО та ЗСУ і профінансував вже другий такий будиночок для мешканців громади, які втратили дах над головою.

«Спасибі також депутату Ірпінської міськради Петру Королю за допомогою із транспортуванням і встановленням! Пишаюся, що такі люди живуть у нашому місті!» – додав мер.

Фото: Олександр Маркушин.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.