Ірпінські ліцеїсти провели онлайн-зустріч з Мартіном Купером

Ліцеїсти Ірпінського ліцею інноваційних технологій взяли участь в зум-зустрічі з американським інженером та фізиком, членом Національної інженерної академії США Мартіном Купером, який 3 квітня 1973 року здійснив перший дзвінок по мобільному телефону. Про це повідомляє Ірпінський ліцей інноваційних технологій.

Мартін Купер — це світова легенда та лавреат Вашингтонської премії за досягнення в інженерній справі та за служіння людству. Батьки пана Купера свого часу переїхали до США саме з Київщини, а його батько проживав в Ірпені.

Возможно, это изображение 5 человек и текст

«Мартін Купер був вражений, що учні ІЛІТ вільно спілкуються англійською та ставлять серйозні технічні запитання. Також пан Купер пообіцяв, що прапор рідного Ірпеня назавжди буде на стіні у його домі. Марія Гостін та Мартін Купер домовилися, що його графічний портрет буде зображено на стіні ліцею з цитатою пана Купера про ІЛІТ. Колектив ІЛІТ дякує засновнику видавництва «Самміт Книга» Івану Степуріну та голові UkraineIS, магістру Манчестерського університету Сергію Вакаріну за допомогу в організації конференції», — додали у повідомленні.

Возможно, это изображение 1 человек и в помещении

Возможно, это изображение 1 человек, сидит и в помещении

Фото: Ірпінський ліцей інноваційних технологій

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.