Ірпінь відвідала представниця ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг

Представниця Агенства ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг побувала в Ірпені. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Петро Зброжек.

Як зазначається, пані Кароліна провела зустріч у міській раді та відвідала наметове містечко для людей, які втратили житло. Наразі там проживає 120 осіб.

Також обговорила з керівництвом питання ремонту частково зруйнованих будевель приватного сектору Ірпеня. Перевагу планують надати будинкам, в яких проживають найбільш незахищені верстви населення: сім`ї, які мають дітей з інфалідністю, багатодітні родини, люди похилого віку та особи з інвалідністю. Також депутат зауважив, що незабаром група приїде з фінансовою програмою та конкретними пропозиціями для її впровадження.

«Якщо програма буде узгоджена, профінансована, найближчим часом організація зайде в Ірпінь з такою допомогою. Сподіваємось, що ця програма дійсно запрацює і наші мешканці реально отримають допомогу на відновлення свого житла», – наголосив  Петро Зброжек

Раніше Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич відвідала Ірпінь та Бородянку, аби побачити наслідки російської агресії та беспосередні докази військових злочинів росії.

Фото: Facebook депутата.