Irpin reconstruction summit проведе в Каннах благодійний показ фільму «Залишаючи Ірпінь»

16 грудня о 19:00 в Espace Miramar у Каннах команда проєкту Irpin Reconstruction Summit (IRS) за підтримки Фонду відновлення Ірпеня проведе благодійний показ документального фільму польського журналіста Міхала Пшедлацького «Залишаючи Ірпінь». Про це повідомляється на сторінці IRS у фейсбуці.

Як зазначається, у фільмі показано жорстоке вторгнення російських військ до міста Ірпінь, розташованого поблизу столиці Києва. Стрічка зосереджена на випробуваннях, яких зазнав Ірпінь, та про те, як людям вдалося уникнути жорстокості російської армії та залишити місто під російським шквальним вогнем.

«Супротив міста Ірпінь є прикладом стійкості, сили та волі українців до боротьби. У березні 2022 року російська армія увійшла в місто, але не змогла його захопити. Їхня поразка була критичною, вона врятувала Київ, який був наступним у списку загарбників. Документальний фільм Пшедлацького про ірпінців, які намагалися евакуюватися під обстрілами, ризикуючи будь-якої миті бути покаліченими чи вбитими. Документаліст розповідає про життя мирних жителів у зруйнованому місті, яким він разом із волонтерами допоміг вижити», – йдеться у повідомленні.

Irpin Reconstruction Summit отримав ліцензію на показ фільму «Залишаючи Ірпінь» від компанії «Discovery».

Як зазначається, співорганізатори благодійного показу є: Фонд відновлення Ірпеня, Ірпінська міська рада, французько-українська Асоціація «Idees Sans Frontieres», мерія міста Канни, компанія «Discovery», телеканал TVN (Польща).

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.