Ексклюзив

Ірпінь під надійною охороною: «Антитерор сек’юріті груп» та «Муніципальна варта» співпрацюватимуть для підсилення безпеки в місті

Охоронна компанія «Антитерор сек’юріті груп» та КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради домовилися про співпрацю. Журналістка «Київщини 24/7» побувала на зустрічі організацій.

Як стало відомо, співробітництво щодо підвищення безпеки у м. Ірпінь відбуватиметься за трьома основними напрямками:

  • підсилення охорони порядку у випадках завантаження групи швидкого реагування Муніципальної варти;
  • допомога охорони безпеки та громадського порядку під час проведення загальноміських заходів;
  • спільне патрулювання та піше патрулювання у вихідні дні в місцях масового скупчення людей з метою виявлення загроз для безпеки мешканців Ірпінської громади.

«Охоронна компанія «Антитерор сек’юріті груп» завжди підтримувала місто в забезпеченні охорони порядку. Ми вже маємо чудовий досвід співпраці з Муніципальною вартою. Сьогодні у нас є спільна мета – безпечне місто, де люди почуваються захищеними. Тож команда «Антитерор» готова надавати своє підсилення, миттєво реагувати на конкретні ситуації в місті, здійснювати спільне патрулювання з Муніципальною вартою. Ми маємо на це потужний ресурс.
Це виключно наша соціальна місія і допомога місту. Щиро дякую Ірпінському міському голові Олександру Маркушину та команді Муніципальної варти. Разом зможемо зробити наше місто ще більш безпечним та комфортним для гостей та місцевих мешканців», — прокоментував співпрацю директор охоронної компанії «Антитерор сек’юріті груп» Олександр Степаненко.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.