Ірпінь на 95% готовий до опалювального сезону — заступник мера міста

Місто Ірпінь на 95% готове до опалювального сезону. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Кравчук.

За його словами, спільно з директором департаменту ЖКГ Київської облдержадміністрації Галиною Король та начальником відділу реалізації програм ЖКГ Мінрегіону Олегом Ангеловим було проведено робочу нараду щодо готовності Ірпінської громади до опалювального сезону.

«Можу сказати із впевненістю, що Ірпінська громада вже готова до цього періоду на 95%. Ми відновили усі котельні Ірпеня, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів і всі 22 котельні фактично готові до запуску. КП «Теплоенергопостач» уже заключив договір із «Нафтогазом» на постачання газу. Як нам повідомили, цього року, у зв’язку із воєнним станом в країні, міста отримуватимуть 90% газу від минулорічних обсягів. Але, оскільки в Ірпені є зруйновані будинки, на які не піде розподіл газу, то цих 90% нам вистачить», – зауважив Перший заступник.

Андрій Кравчук запевнив, що працівниками УЖКГ «Ірпінь» було обстежено близько 75% будинків, які знаходяться на їхньому обслуговуванні. До 15 жовтня ці роботи мають бути виконані на 100%. Будинки, у яких одна частина пошкоджена, а інша є жилою, відбувається часткова консервація тепломереж так, щоб тепло безперебійно постачалося у квартири, де мешкають люди.

«Працюємо над тим, щоб усі наші стратегічні комунальні підприємства були забезпечені якісними потужними генераторами, щоб у разі аварійних ситуацій теплопостачання в громаді не припинялося. При нагоді хочу нагадати ОСББ та управлінським компаніям, які діють на території нашої громади про те, що вони самостійно мають підготувати свої будинки до опалювального сезону – перевірити мережі, налагодити роботу дахових котелень, сплатити борги, якщо такі є. Також нагадую про нашу рекомендацію тим ОСББ, де в будинках працює автономне опалення, щодо придбання буржуйок та запасу дрів на випадок аварійних ситуацій. Всі ми бачили, що трапилося два дні тому, коли росія вдарила ракетами по Харківській ТЕЦ. На жаль, від цинізму і жорстокості цих людей ми не застраховані. Тому дуже прошу не ігнорувати такі поради і подумати, як готуватимуть їжу та грітимуться мешканці ваших будинків, якщо раптом взимку відбудеться аварійне відімкнення електропостачання», – застеріг він.

Фото: Ірпінський вісник.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.