Хай буде більше світла на Київщині: енергетики області отримали обладнання з 6-и країн

Енергетики Київської області для відновлення системи після масованих російських атак отримали 105 одиниць обладнання в якості гуманітарної допомоги від 6-и країн. Про це повідомляє Кабінет міністрів України.

«Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам, які допомагають Україні тримати енергетичний фронт. Сьогодні ми отримали чергову партію допомоги для відновлення енергопостачання. Це обладнання різного класу, яке допоможе усунути на цьому енергооб’єкті важкі пошкодження, які були завдані ракетними ударами рф», – наголосив Герман Галущенко.

Вантаж було передано сьогодні 23 січня підчас відвідування одного з енергетичних об‘єктів області Міністром енергетики України Германом Галущенко разом з Надзвичайним і Повноважним послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцкі, Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Арадом Бенкьо, Тимчасово повіреною у справах посольства Нідерландів в Україні Есселіен ван Ертен, а також представниками дипломатичних місій Азербайджану, Литви та Південної Кореї. Він включає, зокрема, трансформатори, електростанції резервного живлення, обмежувачі перенапруги, елегазові вимикачі та інше енергетичне обладнання.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.