Гумдопомогу в Ірпінській громаді отримають усі: правозахисниця Євгенія Ростолопа зареєструвала петицію щодо справедливого розподілу

Правозахисниця Євгенія Ростолопа зареєструвала петицію щодо справедливого розподілу гумдопомоги серед членів Ірпінської громади для того, щоб кожен зміг захистити свої права шляхом її підписання.

«У соціальних мережах є скарги мешканців нашої громади, які потребують гуманітарної допомоги, але їм так і не вдалося її отримати. Наразі щоденно збільшується кількість членів нашої громади, які, хоч і мають вціліле житло, але втратили дохід. А отже, також потребують щомісячної гуманітарної допомоги, яка включає в себе продукти харчування, медикаменти та речі першої необхідності. Листування з Ірпінською міською радою дає всі підстави вважати, що розподіл гуманітарної допомоги в нашому місті здійснюється з порушенням прав членів громади, які не можуть її отримати та не можуть самостійно захистити свої права та інтереси. Для захисту своїх прав та інтересів  у цей нелегкий для кожного з нас час необхідні рішучі дії.

Просимо колективно висловити свою громадську позицію шляхом підтримки петиції, яка допоможе впровадити  механізм прозорого та справедливого розподілу гуманітарної допомоги серед членів громади. Нам не вистачає лише 300 голосів для того, щоб думка громади була почута мером Олександром Маркушиним та депутатами, яких ми з вами обрали. Для того, щоб петиція швидше була розглянута, просимо її поширювати в соціальних мережах та просити своїх друзів та знайомих підписати її», – ідеться в повідомленні.

Для того, щоб підписати петицію, треба:

  • зареєструватися на платформі E-DEM,
  • використовуючи свій e-mail, натиснути кнопку «підписати» за цим посиланням.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.