Грошова допомога учасникам АТО, ООС та членам їхніх сімей: у Київській ОВА розглянули питання

11 травня провели засідання комісії Київської обласної військової адміністрації з питань надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, членам сімей загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні. Про це повідомили у пресслужбі КОВА.

Захід організував Департамент соціального захисту населення Київської ОВА під керівництвом заступника голови КОВА Сергія Білецького.

Так, члени комісії розглянули заяви на отримання фінансової допомоги учасниками АТО/ООС, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни, та членами сімей загиблих в АТО/ООС, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини.

Загалом протягом 2023 року заплановано розглянути звернення щодо виплати грошової допомоги понад 2 тисяч заявників.

Нагадаємо, рішенням Київської обласної ради від 23 грудня 2022 року були внесені зміни до Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.12.2020 року, метою яких є продовження і поліпшення встановлених соціальних гарантій шляхом надання грошової допомоги ветеранам та членам їхніх сімей Київської області за кошти обласного бюджету.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.