Ексклюзив
Афіша концерту Лободи

«Гроші не пахнуть, знову свій «рускій мір» сюди тягнете?!»: на Київщині планують концерт Світлани Лободи – що думають українці?

Osocor Residence 25 серпня організовує на Київщині благодійний концерт за участі Світлани Лободи, яка до 24 лютого 2023 року жила і працювала в рф.

Як відомо, навіть російське вторгнення в Україну у 2014 році не завадило співачці виступати в росії та отримувати там численні нагороди, поки на її Батьківщині вбивали українців. І тільки після 24 лютого 2023-го року у Лободи начебто «відкрились очі» на те, що росія справді робить, і артистка покинула рф, щоб гастролювати Європою. Тільки тепер вже під українським прапором. Тим самим, що вже 10 рік окроплюється кров’ю захисників та захисниць України на фронті.

Нагадуємо, перша реакція Лободи на війну з’явилася в її Instagram на п’ятий день повномасштабної війни — у відео, яке вона згодом видалила, співачка закликала «закінчити цей жах».

На сторінці Osocor Residence пишуть, що на концерті збиратимуть кошти на відновлення ЛОР-відділення ОХМАТДИТу:

«25 серпня в Osocor Residence відбудеться благодійний захід, на якому пройде аукціон з унікальними лотами від українських Захисників, а головним гостем івенту стане співачка LOBODA. Усі виручені кошти підуть на відновлення ЛОР-відділення дитячої лікарні ОХМАТДИТ».

Однак українці обурені таким цинізмом співачки і масово коментують подію, підкреслюючи, що саме частина податків, сплачених Лободою у росії, пішла на фінансування росією війни та вбивств українців. Зокрема і дітей.

Коментатори зазначають, що гроші таки мають значення. Точніше, їх походження. І навіть така благодійна мета не здатна перекреслити роки вислужування Світлани Лободи перед російською авдиторією.

Перечитавши всі коментарі під подією можна зробити тільки один висновок – українці не довіряють Світлані Лободі і не бажають її не те що слухати на благодійних концертах, а й бачити в Україні.

Попри величезний суспільний резонанс та обурення, станом на зараз на сторінці Osocor Residence поки немає жодної реакції чи інформації про скасування події. Однак сподіваємось, що це невдовзі станеться.

Авторка: Софія Шевченко.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.