Громада Пухівки планує перехід місцевого храму до ПЦУ

Громада Пухівки збирає парафіян для голосування про перехід Храму Покрови Божої Матері до ПЦУ. 18 вересня мають відбутися загальні збори релігійної громади для спільного рішення про зміну релігійного статуту громади. Про це повідомляють в одній із груп Зазимської ОТГ у Facebook.

«У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну та геноцидом українського народу, виникла крайня необхідність у розірванні всіх відносин з країною-агресором і російською православною церквою, зокрема. З ініціативи Релігійної громади села Пухівки Броварського району Київської області (парафіян Пухівської церкви) у неділю 18 вересня 2022 року о 14:00 годині за адресою: с. Пухівка, вул.Центральна, 109 (Базарна площа) відбудуться загальні збори членів Релігійної громади парафії Покрови Божої Матері Бориспільської Єпархії Української православної церкви с.Пухівки Броварського району Київської області (парафіян Пухівської церкви) з питання зміни її підлеглості», – йдеться в оголошенні.

Зазначають, що право голосу на зборах мають повнолітні жителі села (члени парафії), які народилися в селі Пухівка, зареєстровані тут або мають в Пухівці нерухоме майно, і є віруючими православними християнами, які не знаходяться під цивільним або церковним судом чи забороною. При собі необхідно мати документи, які це посвідчують та засвідчують особу.

Мандат, який надасть право голосувати, учасники зборів отримають після перевірки документів під час реєстрації, яка розпочнеться з 12:00 години в день проведення загальних зборів.

«Не будьте байдужими! Прийдіть та проголосуйте! Підтримаємо Україну!» – наголошують у повідомленні.

У разі виникнення питань радять звертатись за телефоном 096-760-05-63 або на електронну скриньку: puhivka22@gmail.com.

Фото: Kryvobok Pavlo.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.