4 Леви

Гостомельська громада відновлює пошкоджені заклади культури (фото)

Гостомельська громада відновлює пошкоджені заклади культури. Про це повідомляє Гостомельська СВА.

«Внаслідок бойових дій у Гостомельській громаді було значно пошкоджено заклади культури. Відновлення обʼєктів соціальної інфраструктури є одним з основних завдань для Гостомельської селищної військової адміністрації», – йдеться у повідомленні.

В період з серпня 2022 року по березень 2023 року було проведено відновлювальні роботи у 3 закладах культури, серед них Культурно-оздоровчий комплекс та будинок культури «4 Леви», що у Гостомелі.

Відбудова вищевказаних обʼєктів соціальної інфраструктури проведена шляхом поточного ремонту: заміна вікон, покрівлі та дверей.

У клубі села Мощун було проведено заходи з усунення наслідків бойових дій, замінено покрівлю, проведено утеплення фасаду. Наразі даний об’єкт частково відновлений, роботи тривають.

Для будинку культури села Озера наразі розроблена проектно-кошторисна документація задля відновлення та проведення капітального ремонту споруди.

«Гостомельська СВА продовжує активно працювати задля відновлення обʼєктів соціальної інфраструктури громади», – додають у пресслужбі.

Фото: Гостомельська СВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.