Гороскоп

Горскоп на тиждень з 15 до 21 травня

Матеріальний, прикладний тиждень доведення справ до результату і спроб жити в режимі «горить дупа», коли ми тягнули до останнього, а зараз треба в короткі терміни закрити підвислі питання і роботу.

Є люди, у яких це лайфстайл, але зараз більшість зможе приміряти таку стратегію поведінки і для себе. Це допоможе прожити напружену енергетику тижня.

Втім, як і на минулому тижні, зараз як ніколи варто збільшувати кредит довіри до інших людей. Чому? Тому що тренд Марс-Юпітер не дає рухатися у звичному режимі, навіть дисципліновані люди відчувають, що для звичних раніше речей їм необхідно витрачати більше часу і сил.

Те, що раніше робив за 3 години, може розтягуватись на день, дедлайни зміщуються, люди вигорають, адже намагаються наздоганяти минулий темп.

Варто робити на це знижку, вас ніхто не намагається ввести в оману і намахати, це дійсно такий період. Тому по можливості даємо іншим реабілітуватись і більше часу на виконання обіцянок.

Важливі ініціативи плануємо на четвер.

РЕТРОМЕРКУРІЙ:

З пн-вт меркурій зі стаціонарної фази переходить в директний рух і дрібні проблеми, які він провокував, закінчуються в такому масштабі. Тепер пиняти можна лише на себе.

  • В кінці тижня можна шукати місця для нових виїздів кудись, заглядати в сторону нових курсів для підвищення кваліфікації і навчання.
  • Шукаємо нових знайомих і налагоджуємо контакти!

Тау квадрат Марс-Плутон-Юпітер:

Наше вміння обирати себе, йти до своїх цілей, не зраджувати своїм цінностям — буде перевірятися на стійкість в дещо агресивному режимі.

Підвищений ризик конфліктів, аварійності, пожеж, як реальних, так і дедлайново-ментальних.

Прості повсякденні дії можуть втрачати свою точність і витонченість, перетворюючись на процес «все або нічого».

Як проживати:

  • через надрив, коли ми ставимо собі за мету напружитися і закрити роботу/обіцянки по максимуму.
  • через спортивні починання, якісь міні рекорди відповідно до контексту свого життя, де треба трошки підзабити на комфорт і стрибнути вище.
  • марафони-матчі- онлайн турніри
  • юридичні розборки
  • контрольований сором: відкритися в чомусь і показати свої слабкощі, розказати якісь історії, якими не пишаєтесь і т.д.
  • навчати і видавати категоричну експертну думку
  • переоцінити/змінити позиціонування, подумати, яку місію, цінності ми несемо іншим і як це упакувати, подати, донести. В чому відчуваємо своє призначення на більш матеріальному рівні, без духовних складних концепцій.

Щоб знайти компроміс у конфліктах цього тижня, варто просто не спішити і не видавати відразу реакції.

Якщо дати собі час подумати над варіантами вирішення і перевести подих — вони знайдуться легко. Тому краще виясняти якісь моменти в листуванні, де легше буде обдумувати, що відповісти.

Тренд Сонце-Уран:

Зʼєднання цього тижня буде розходитись, а значить люди в нашому полі будуть все більш послідовними, конкретними, вірні своїм рішенням. Метушні, розфокусу і ефекту «фрікуватості» буде все менше.

19 травня — Новолуння в Тільці в зʼєднанні з Ураном:

Досить гармонічне новолуння, яке активує внутрішній пошук себе, і всередині і ззовні в соціумі, опираючись на ті нові сенси і цінності, які нам відкрив агресивний тренд Марс-Плутон.

Уран — поза нашим его, тому копатися в собі буде не легко, акцент буде на майбутнє, про наші плани, про знання, які хочеться отримати.

А от відчувати себе через колективи, маси, суспільне — буде дуже корисно. Це чудовий час йти в щось колективне, волонтерське, групове, де ви повʼязані цінностями з однодумцями.

В цьому контексті буде класно відповісти собі на питання: якими ресурсами я можу ділитися з іншими від душі, без режиму «рятівника»?

В цей день ідеально заземляти свої масштабні мрії і плани, стикувати їх з реальністю. Перекидаємо мости між далеким майбутнім і поточним моментом.

Для цього круто підійде практика: зробіть у цей день щось, що ви візуалізуєте через 3-7-10 років. Відчуйте щось з вашої «картинки» вже зараз, проживіть.

Наприклад, хочете через 5 років мати учнів і вести свої програми — гляньте вже зараз які є платформи для вебінарів, накидайте собі, який курс би ви створили, знайдіть і підпишіться на технічних помічників при запусках і т. д.