гороскоп

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня

Глобальні зміни ми відчуємо/побачимо вже протягом цього і наступного тижнів.

Сьогодні у нас Місяць у Стрільці допомагає нам масштабуватися, розширити свій світогляд, укріпити свій авторитет. День чудовий для просування своїх продуктів і послуг, маркетингу, реклами, піару.

У другій половині дня Місяць зробить напружений аспект до Нептуна, від чого ми можемо бути більш не зібраними, в голові може бути більше хаосу, не розуміємо, що хочемо, важко мислити стратегічно, глобально. Тому у цей час перевіряйте усе на помилки, справність, чи правильно ви зрозуміли одне одного зі співрозмовником.

Тепер про тиждень.

Залучено багато вищих і соціальних планет, тому ми можемо побачити наслідки їх дії в новинах.

З 07.05 по 10.05 Сонце зʼєднується з Ураном. Це про раптові, неочікувані зміни. Це можуть бути як і прозріння, винаходи, новини зі сфери технологій та інновацій, так і травмонебезпечні події, руйнування, катастрофи. Цей аспект ми можемо відчувати й на психологічному рівні. І знову ж таки, комусь це може відчуватися як тривога, переживання, а комусь — як неймовірно інсайтний період, розквіт ідей. Людям хочеться більше свободи, а якщо її обмежують, то можуть піднятися революційні настрої у населення (нагадую, що цей прогноз глобальний, не лише про Україну).

З 11.05 по 14.05 у Венери дуже хороша взаємодія із Сатурном. Якщо вам треба пофіксити щось у взаємовідносинах, чудова можливість зробити це, причому на довгострокову перспективу. Зміцнюйте ваші стосунки, ділове партнерство, передомовляйтеся і встановлюйте такі правила, щоб обом сторонами було в цьому комфортно.

Зараз Ретроградний Меркурій наближається до сприятливої взаємодії з Сатурном, але це буде і тоді, коли він вийде з Ретрограду, дія аспекту триватиме до 22 травня. Поки Меркурій Ретроградить, можна повернутися до закинутих речей або таких, які потребують перегляду (курсів, лекцій, домовленостей, угод). А після 15 травня можна вже буде працювати з новим.

Ну і на десерт дуже важливий аспект, глобальний, в першу чергу. З 12.05 по 25.05 Юпітер буде проходити напружений аспект з Плутоном (точна квадратура 18 травня). Це аспект боротьби за владу й ресурси, боротьби авторитетів. Дуже хочеться, щоб розвалилася росія, звісно, але будемо дивитися, про що і про кого це. Можна сказати, що цей аспект нарощує бажання впливати, керувати, досягати свого за будь-яку ціну. Дуже сподіваємось і віримо в те, що для нас це буде сприятливий період для того, щоб повернути свої території. Спостерігаємо і максимально підтримуємо ЗСУ.

В цілому, цей тиждень має багато сприятливих можливостей, з наступного вже буде гарячіше і цікавіше.