Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 травня

Сьогодні Місяць перейшов у чуттєвого Рака. Наступні декілька днів раціо візьме собі вихідний, бо емоції заполонять собою увесь простір.

Оскільки Місяць сьогодні пройде низку сприятливих аспектів, то нам варто використати усі найкращі якості цього знаку. Прислухайтеся до своєї інтуїції, проявляйте турботу про інших (але не навʼязливу), допомагайте, підтримуйте. У що сьогодні йти не варто, так це в істерику, капризи, паніку і безвідповідальність.

Тепер про тиждень.

Місяць росте і на відміну від минулого тижня ми маємо енергію для реалізації. Посилює це і сприятливий аспект Сонця з Марсом. Тому бездіяльно сидіти не вийде. Проявляйтеся, дійте, досягайте своїх цілей, реалізовуйте свої мрії. Коли, як не зараз?

З не дуже приємного. До 28.05 Юпітер, Марс, Плутон у конфлікті. Це все несе боротьбу авторитетів, за владу, загострення проблем, конфліктність на основі впевненості у власній правоті, можуть бути скачки гніву, а також кровʼяного тиску, бажання йти напролом, можуть бути конфлікти з керівництвом, бажання навʼязати іншим своє розуміння «добра» і справедливості. Ключове тут тиск, навʼязування, насилля. Тому і потрібна боротьба.

З 26 по 29 травня Сонце у квадратурі з Сатурном — у цей період ми можемо відчувати обмеження, перешкоди до проявлення, тиск обставин, ніби хочеться свободи, але щось не дає. Це також може проявлятися через песимізм, невпевненість, апатію. У кого є подібний аспект чи він якось торкається особистого прогнозу, то це може відчуватися сильніше.

Як бачимо, тиждень може проявитися по-різному. Як буде у вас — залежить від вашого вибору.