Голова Обухівської райради прозвітував про свою діяльність та діяльність райради: заступнику голови призначено доплату за науковий ступінь

Відбулась 15 сесія Обухівської райради Київської області восьмого скликання під головуванням голови Обухівської районної ради Антона Карманова та начальника Обухівської районної військової адміністрації Олександра Гомона. Про це повідомляє Обухівська районна військова адміністрація.

На порядку денному розглянули питання:

  • Про встановлення доплати за науковий ступінь заступнику голови Обухівської районної ради Київської області Гринчишину Сергію Сергійовичу на 2023 рік.
  • Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання ТОВ «ГЕОЛЕНД СЕРВІС» дозволу на користування надрами.
  • Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Обухівського району Київської області до комунальної власності Обухівської міської ради Київської області комплексу будівель Григорівської амбулаторії, що розташовані за адресою: вул. Героїв Небесної сотні, 14, с. Григорівка Обухівського району.
  • Про звільнення від нарахування орендної плати за оренду майна ФОП Бобро І.В.
  • Про зменшення орендної плати за оренду майна Саєнко Е. В.
  • Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради Київської області VIII скликання № 141.7.VIII від 15.07.2021 року «Про затвердження Переліку першого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Обухівського району, що підлягають передачі в оренду на аукціоні».
  • Про продовження товариству з обмеженою відповідальністю «Лайфсел» договору оренди майна, що розташоване за адресою: вул. Малишка, 10 м. Обухів.
  • Про затвердження Порядку обліку і видачі посвідчень та нарукавних пов’язок членів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Обухівського району», – ідеться в повідомленні.

Також було розглянуто питання про затвердження списку присяжних Богуславського районного суду Київської області та присяжних Миронівського районного суду Київської області. По закінченню сесії Олександр ГОМОН  подякував усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.

Фото: Обухівська районна військова адміністрація.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.