Голова Оболонської РДА спростовує підозри у привласненні чи зловживанні бюджетними коштами при відновленні шкіл та будинків

Голова Оболонської райдержадміністрації Кирило Фесик спростовує звинувачення у ймовірному привласненні або зловживанні бюджетними коштами при відновленні чотирьох шкіл та двох багатоквартирних будинків, які постраждали через обстріли військами російської федерації. Про це він повідомив письмово в коментарі «КиївВлада» у якості відповіді на журналістське розслідування щодо цього питання.

«Підставою для тверджень про розкрадання слугує ухвала Голосіївського районного суду Києва від 02.11.2022 року про проведення огляду з метою виявлення та відшукання склопакетів у кількості трьох штук для подальшого лабораторного випробування по теплоізоляційним характеристикам (енергоефективності). Однак, слід звернути увагу, що огляд було проведено майже чотири місяці тому та до цього часу не проведено жодних слідчих дій, жодного працівника не було допитано у якості свідка, жодної підозри не вручено. Ми не заперечуємо, що перевірка об’єктів, на яких здійснюються будь-які роботи за бюджетні кошти, це поширена практика, однак до сьогодні дня усі твердження, що значаться у вищезазначеній ухвалі, є попередніми та недоведеними», – сказано в коментарі голови Оболонської РДА», – ідеться в повідомленні.

Також Кирило Фесик зазначив, що всі роботи з відновлення ведуться в рамках районного бюджету, без залучення коштів з резервного бюджету Києва.

Фото: Кирило Фесик.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.