Руслан Кравченко

Голова Київської ОВА та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні обговорили поглиблення співпраці

Очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Як стало відомо, у заході також взяли участь перший заступник голови КОВА Дмитро Назаренко та заступники Микола Бойко і Віталій Власюк.

Учасники зустрічі обговорили реалізацію існуючих проєктів із допомоги пристоличному регіону, що вже впроваджуються в області за участі японських партнерів.

Руслан Кравченко подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Японії в Україні за підтримку українського народу та сприяння Київщині у відбудові пошкодженої окупантами інфраструктури. Так, нещодавно в рамках Проєкту екстреного відновлення та реконструкції JICA за сприяння Уряду Японії Ірпеню передали сім екскаваторів для відновлення громади.

«Разом із Послом обговорили подальшу співпрацю та взаємодію в питаннях відбудови Київщини. І вдячні, що Японія готова нас в цьому підтримувати й надалі. Сьогодні ставимо перед собою чотири пріоритетні завдання: відбудова житла з акцентом на відновлення багатоквартирних будинків, відбудова критичної та соціальної інфраструктури, а також безпека дітей», – зазначив голова КОВА у своєму Facebook за результатами зустрічі.

Детальніше учасники заходу зупинилися на проєктах, до реалізації яких можуть долучитися японські партнери. Зокрема, мова йшла про впровадження проєкту з енергоефективності, відбудову пошкоджених об’єктів інфраструктури та житлових будинків, облаштування укриттів у закладах освіти задля безпечного навчання дітей.

«До питання відбудови ми підходимо системно та комплексно, з урахуванням інтересів громад. Наша мета – відбудувати краще, ніж було. І ми це зробимо. Будуємо, враховуючи принципи інклюзивності, безбар’єрності та енергоефективності. Тобто по-сучасному, якісно, безпечно і надовго», – наголосив Руслан Кравченко.

Крім того, присутні окремо розглянули можливі шляхи поглиблення співпраці між муніципалітетами Японії та територіальними громадами Київщини, зокрема шляхом підписання угод про побратимство.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.