Ексклюзив
Модульне містечко в Ірпені

Фінські таунхауси й паркінг: в Ірпені відкрили модульне містечко для ВПО й військових

13 травня в Ірпені відкрили модульне містечко на території санаторію «Ластівка». 36 повноцінних квартир призначені для внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, родин загиблих Героїв і літніх людей. Журналістка Київщина 24/7 побувала на відкритті.

Житло облаштоване всім необхідним для комфортного життя, зокрема повністю обмебльоване. В модульному містечку проживатиме 38 родин. Загалом планують заселити 144 людини.

Загалом розмістили 12 фінських таунхаусів, в кожному з яких три квартири. Будинки утеплені й зроблені з дерева. Як зауважив ірпінський міський голова Олександр Маркушин, на противагу багатьом модульним містечкам зі спільними санвузлами й душовими кабінами, тут у кожній квартирі є окремі. Також у будинках розміщені кухні. 

До того ж задля комфортного проживання постільну білизну та побутову хімію надасть Ірпінська міськрада. Окрім цього, в містечку розмістили паркінг.

«(Тут є — ред.) водопостачання, водовідведення, провели електрику. З військовою адміністрацією поставили лавочки й урни. Сьогодні відкриваємося та заселяємо людей. Побудова містечка тривала пів року, бо будинки встановлювали з нуля», — зазначає голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

Модульне містечко створили в співпраці з Посольством Фінляндії в Україні та Ірпінської міської ради, Київської обласної військової адміністрації, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Фото: Київщина 24/7.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.