«Феофанія» розширить перелік безоплатних послуг для українців — Радуцький

Київська лікарня «Феофанія» розширить перелік безоплатних послуг для українців. Про це повідомив голова медичного комітету, народний депутат «Слуги Народу» Михайло Радуцький.

«Довгий час лікарня залишалася символом того, що чиновники та пересічні громадяни мають різний рівень доступу до медичних послуг. Президент Володимир Зеленський поставив завдання зробити заклад відкритим для всіх пацієнтів. До того ж, у межах медичної реформи всі медичні заклади мають увійти до єдиного медичного простору», – зазначив він.

За його словами, з початку 2022 року заклад в межах пілотного проєкту почав надавати безоплатні послуги за двома пакетами медичних послуг – лікування інсультів та інфарктів у пацієнтів з Києва та Київщини.

За минулий рік пілотний проєкт показав гарні результати, а керівництво лікарні переконалося, що надавати медичні послуги за ПМГ, вигідно. Тож цього року «Феофанія» розширить перелік послуг на пакет «радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах». Відповідне рішення щодо продовження пілотного проєкту ухвалив уряд.

«Клінічна лікарня «Феофанія» має потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє застосовувати новітні методи лікування пацієнтів. Ще більше пацієнтів отримають безоплатну та якісну медичну допомогу», –зауважив Радуцький.

Фото: УП

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.