Фастівські комунальники відзвітували про роботу, пророблену за тиждень

КП «Фастівська ЖЕК» і КП «Фастівводоканал» представили звіт щодо роботи, яку вони здійснили станом на 16 вересня. Про це повідомляє Фастівська міська рада.

«Вивезено твердих побутових відходів з приватного сектора – 50 м3; з контейнерних майданчиків багатоповерхових будинків – 756м3; негабаритного сміття – 140 м3. Проведено покіс  трав на загальній площі 8 270 кв.м. Здійснено аварійний та поточний ремонт систем водопостачання у 9 житлових будинках; прочищення системи водовідведення – у 31 житлових будинках. 71 із 75 ліфтів, що обслуговує підприємство, знаходяться у технічно-справному стані. 4 ліфти потребують заміни дороговартісних запчастин, запчастини закуповуються», – зазначає «Фастівська ЖЕК».

«На водопровідних мережах було ліквідовано пориви: по вул. Гетьманська, 79а біля школи №7, на вул. Якубовського, 40, на вул. Кільцева, 24, на вул. Козятинська, 4. Це дало змогу зменшити  витоки води та  забезпечити  безперебійне  водопостачання для населення. На каналізаційних мережах було проведено прочищення засмічень за 13 адресами. Це дало змогу запобігти аварійних витоків на поверхню. На каналізаційних очисних спорудах проведено технічне обслуговування насосного обладнання, а саме – заміну сальникової набивки на насосах № 4, 5 та 6, виконано виготовлення станіни та ремонт насосного агрегату мулової станції, виконано ремонт дренажної системи станції сирого осаду, виконано очистку жирозбірника на станції сирого осаду, виконано бетонні роботи в муловій камері вторинного відстійника №1. На каналізаційних насосних станціях «Дзвони Чорнобиля» було проведено заміну датчиків рівня керування насосним обладнанням, на каналізаційній насосній станції №4 було проведено чистку робочого колеса насосного агрегату №1, виконано заміну контактора насоса №1 ГНС, проведено ремонт аварійної засувки на КНС №1, виконано ремонт засувки на КНС «Дзвони Чорнобиля», виконано заміну датчиків керування насосним обладнанням КНС №4. На Волицькому водозаборі було ліквідовано аварійну ситуацію на одній із свердловин – виконано заміну трубопроводу довжиною 6 метрів. Це дало змогу зменшити  витоки води та  забезпечити  безперебійне  водопостачання для населення», – зазначає «Фастівводоканал».

Раніше ми повідомляли про графік безкоштовних прийомів мобільних медичних бригад у Фастівському районі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.