«Динамо» на товариському матчі закликали зупинити геноцид у Маріуполі

У вівторок 26 квітня відбувся четвертий матч футбольного клубу «Динамо» в рамках благодійного проєкту «Match for Peace! Stop the War!». Українська команда зіграла з восьмиразовим чемпіоном Німеччини дортмундською збірною «Боруссія».

На формі футболістів «Динамо» був нанесений принт зі словами «Stop the genocide in Mariupol». Цим самим збірна України закликає звернути увагу на місто Маріуполь, яке російські війська тримає в окупації багато днів та фактично рівняє з землею. Гру символічним ударом з центра поля розпочав вихованець академії «Динамо» Микита Семенов. Він, як і багато інших українських дітей, тимчасово перебуває за кордоном.

Українці перемогли німецьку «Боруссію» з рахунком 3:2. М’ячі забили Буяльський та Ванат (двічі). За перебігом гри на трибунах стадіону «Сігнал Ідуна Парк» спостерігало багато вболівальників, в тому числі з блакитно-жовтими прапорами.

Зібрані з глядацьких донатів та продажу квитків кошти будуть перераховані на підтримку постраждалих під час війни українців, зокрема на вирішення глобальних гуманітарних проблем. Ця сума складає 400 тисяч євро.