«Димер – не могильник»: жителі проти неналежної експлуатації сміттєзвалища

Жителі Димерської громади збирають підписи до петиції проти перетворення Димера на могильник відходів. Про це повідомляє ініціатор процесу – голова ГО «Шляхетна громада» Віталій Нетикша.

«Люди обурені, що за стільки років експлуатації сміттєзвалища, ніхто не зробив реконструкції його: не перетворив з звалища на справжній полігон утилізації та переробки ТПВ. Ні попередники, ні теперішній брехливий хабарник. Всі все розтягували по кишенях. Взагалі, їх ніколи не цікавив розвиток КП, вони роками не вкладали в це кошти, а лише вимивали і виписували собі зарплатні. А тепер вирішили зробити з Димера «сміттєвий» хаб, який загрожує нашому селищу. Такий вибір «розвитку» могли обрати тільки пройдисвіти.

До речі, вже не одна знаюча людина повідомила мені, що до закриття сміттєзвалища в Петрівцях, такса одного сміттєвоза коливалась в районі 6-8 тис грн. Якась частина йшла на рахунки Вишгородського «Комунальника», інша – «на лапу». Я так здогадуюсь, ця схема перекочувала і до нас. Тому звичайно Підкурганний буде змушувати свого песика Мургу знімати відео, на якому той мов з хреста знятий, бо переживають, що їх «золота жилка» може прикритися», – ідеться в повідомленні.

Підписати петицію можна в квітковому магазині «Все пучком» з 8:00 до 19:00.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.