ДСНС Київщини очолить новий керівник

У Головному управлінні ДСНС Київщини представили нового керівника. Ним став полковник служби цивільного захисту Анатолій Мусієвич. Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Київській області.

«Нагода представити новопризначеного начальника випала директору Департаменту персоналу ДСНС України Олександру Доценку», – йдеться у повідомленні.

У своїй промові директор Департаменту наголосив, що керівництво Держслужби покладає на рятувальників Київщини великі надії, що вони в змозі протистояти усім небезпечним викликам сьогодення, мінімізувати наслідки надзвичайних ситуацій та захистити кожного громадянина і його добробут, особливо в умовах воєнного стану в країні. «І виправдовувати ці надії та сподівання належить усьому колективу на чолі з новопризначеним керівником».

«В свою чергу Анатолій Антонович пообіцяв продовжувати удосконалювати роботу підпорядкованих підрозділів і ГУ, підтримувати і покращувати основну діяльність, працювати на перемогу, а також подякував своєму попереднику – Петру КІСІЛЬОВУ за розвиток пожежно-рятувальної служби і досягнення надзвичайників, які отримано за час його керівництва», – додають у пресслужбі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.