Київоблрада передала медавто ЗСУ

«Допоможи ЗСУ «швидкими»: Київоблрада передала ще 4 медичні спецавто військовим

Сьогодні, 3 травня, перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський та заступник голови Київської облради Тетяна Семенова від депутатського корпусу передали чергові медичні спецавтомобілі для потреб наших військових. Про це повідомляє Київська обласна рада.

«Ключі від двох карет швидкої допомоги Peugeot Boxer були вручені заступнику начальника Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю, підполковнику Юрію Ватричу. Інші дві – поїдуть у військову частину, що базується на Сході України.

Ми повинні бути надійною підтримкою нашим хлопцям і дівчатам на фронті. У гарячих точках порятунок життя бійців йде на секунди. Під шквальним вогнем російських обстрілів треба встигнути надати допомогу і вивезти у більш безпечне місце. Тому ці автомобілі мають служити нашим героям заради нашої Перемоги», – ідеться в повідомленні.

Передані спецавтомобілі раніше використовувались КНП КОР «Київським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Їх було відремонтовано за власний кошт депутатів та благодійників. У каретах «швидких» встановлені нові двигуни і ходові частини, а також їх перефарбовано й укомплектовано всім необхідним для порятунку життя.

Фото: Київська обласна рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.