Для закладів освіти Київщини закупили 40 нових шкільних автобусів: яким громадам їх передали

Для закладів освіти Київської області закупили 40 нових шкільних автобусів. Про це повідомив голова Київської області Олексій Кулеба.

«Транспортні засоби передали до громад, що постраждали від наслідків повномасштабної агресії рф. Нові автобуси для закладів освіти закупили за кошти державного та обласного бюджетів», — зазначив він.

28 вересня відділ освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради отримав від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації 4 нових шкільних автобуси.

Зазначається, що через повномасштабне російське вторгнення два шкільні автобуси Макарівської громади були повністю знищені російським окупантами, а один передано на потреби військових. Транспортні засоби будуть передані Макарівському ліцею №2 та Червонослобідському ліцею.

У той самий день і Бровари отримали шкільні автобуси.

У Броварській районній військові адміністрації на Броварський район виділили 7 шкільних автобусів:

  • Великодимерська громада – 5 автобусів;
  • Баришівська громада – 1 автобус;
  • Калинівська громада – 1 автобус.

Крім того, шкільні автобуси отримали дві школи Бучанської громади.

«29 вересня сертифікати на нові автобуси і самі транспортні засоби для потреб освітян вручили двом керівникам Любові Морозенко, директору Бучанського ліцею № 3, Тетяні Волзі, директору Ворзельського опорного закладу освіти №10. Новий транспорт буде у нагоді цим закладам у новому навчальному році», — повідомили в Бучанській міській раді.

Фото: Вадим Токар.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.