Для пенсіонерів та студентів нададуть тисячі безкоштовних квитків у музеї Києва

Волонтери нададуть тисячі безоплатних квитків у музеї Києва для пенсіонерів і студентів на новорічно-різдвяні свята. Про це пише The Village.

Зазначається, що таким чином також хочуть підтримати музеї, де зменшилася кількість відвідувачів під час повномасштабної війни.

Представники пільгових категорій зможуть безоплатно відвідати чотири національні музеї:

  • Природничий музей НАН України (вулиця Богдана Хмельницького, 15);
  • Музей історії України (доступ до чотирьох експозицій; вулиця Володимирська, 2);
  • Музей Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12);
  • Заповідник «Софія Київська» (будуть доступні всі локації, окрім дзвіниці; вулиця Володимирська, 24).

Усі ці місця розташовані біля станцій метро «Золоті ворота» чи «Театральна», які працюють як укриття в разі повітряної тривоги.

«Поки багато людей дивляться документальне кіно або розважальні шоу на Youtube Premium під час блекауту, пільгові верстви населення не мають можливості для культурного дозвілля взагалі», – коментують організатори акції.

Кошти на квитки (по тисячі квитків у кожен із музеїв на суму більше 320 тисяч гривень) вони зібрали за допомогою донейтів.

Пізніше до ініціативи також доєдналися Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка й Меморіальний будинок-музей Шевченка, які також виділили по тисячі безоплатних квитків для пільгових категорій.

Безоплатно відвідати музеї студенти й пенсіонери зможуть до 15 січня. Для цього потрібно звернутися до кас вищевказаних закладів.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.