Для кухарів та медичних сестер закладів середньої освіти Київщини провели семінар у межах реформи шкільного харчування

У Київській області триває реформування системи шкільного харчування. 2 березня на базі Навчально-практичного центру ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» відбувся семінар для медичних сестер, кухарів та відповідальних за організацію харчування опорних закладів загальної середньої освіти. Захід пройшов за сприяння Департаменту освіти і науки Київської ОВА спільно з компанією RATIONAL за участі представників Всесвітньої продовольчої програми ООН, що розпочала пілотування Програми зі шкільного харчування в Київській області. Про це повідомили у пресслужбі КОВА.

Мета навчальних семінарів – удосконалити систему здорового харчування школярів Київщини.

Бренд-кухарі компанії RATIONAL провели майстер-клас для кухарів, як працювати на сучасному технологічному обладнанні, показали учасникам технології приготування різноманітних страв. Технолог зі шкільного харчування Олена Хитровська ознайомила медичних сестер із дієтичного харчування з особливостями складання нового шкільного меню, методологією його розроблення та розрахунку калорійності страв.

Представниця Бориспільського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Лариса Улько висвітлила вимоги санітарного регламенту та інших нормативно-правових актів до організації харчування в закладах загальної середньої освіти.

Від початку року на базі ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» навчання пройшли працівники 28 опорних закладів загальної середньої освіти.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.