Діти з села Плоске наспівали на 22,5 тисячі гривень для ЗСУ

Діти з села Плоске наспівали на 22,5 тисячі гривень для ЗСУ. Про це розповіла Лариса Бардаченко, керівниця вокального ансамблю «Джерельце» на своїй сторінці у Facebook.

4 вересня зразковий вокальний ансамбль «Джерельце» виступив із благодійним концертом перед мешканцями села Гоголів. Такий захід діти з Плоского організували, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ.

До акції зі збору коштів долучилися не лише гоголівчани, а й мешканці прилеглих населених пунктів, разом вдалось зібрати 22 500 грн.

«Робити добрі справи завжди приємно,а наближати перемогу вдвічі приємніше. Сьогодні зразковий вокальний ансамбль  «Джерельце» знову провів благодійну акцію по збору коштів на підтримку ЗСУ. Хочемо висловити велику подяку від колективу та їх батьків всім небайдужим хто долучився до нашої акції. Дякуючи вашим внескам ми зібрали коштів на суму 22 500 грн. Уклінно дякуємо жителям с. Гоголів та прилеглих населених пунктів які були присутні,за посильний внесок у нашу велику Перемогу. Слава ЗСУ! Слава Україні!», — прокоментувала пані Лариса.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.