Петропавлівська Борщагівка: 1 червня

Діти на підтримку військових: у Петропавлівський Борщагівці запрошують на незвичайне святкування Дня захисту дітей

1 червня в Петропавлівській Борщагівці на честь Міжнародного Дня захисту дітей відбудеться святковий захід, на якому створять найбільший колективний малюнок з побажаннями миру нашим захисникам. Про це стало відомо з прес-релізу заходу.

«В рамках заходу відбудеться великий концерт вихованців творчого об’єднання ПАРАДІЗ, випускники якого брали участь у різноманітних міжнародних музичних конкурсах, є постійними учасниками проєктів «Голос діти», Junior Eurovision та ін. Під час заходу відбудеться благодійна акція «BARVINOK», мета якої створити найбільший колективний малюнок з побажаннями миру нашим захисникам, які проходять реабілітацію у Центральному Військовому Шпиталі міста Києва. На наших маленьких героїв чекає святковий концерт, розважальна програма, аніматори, атракціони, цікаві конкурси та смачні подарунки», – ідеться в повідомленні.

Також на заході будуть присутні українські артисти, військові, представники ЗМІ. Він відбудеться з 17:00 до 20:00 на території центру сімейного дозвілля під відкритим небом BOX PARK – вул. Соборна, 16-А.

Фото: BOX PARK.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.