Депутати заблокували соціалку: результати 12 позачергової сесії Київської обласної ради 

7 вересня відбулось пленарне засідання 12-ї позачергової сесії КОР, але на прийняття рішень для затвердження порядку денного забракло голосів. Про це повідомляє Київська обласна рада.

«Під головуванням Наталії Гунько в роботі сесії взяли участь перший заступник голови КОР Ярослав Добрянський, заступник голови КОР Тетяна Семенова, а також голова Київської ОВА Олексій Кулеба. На розгляд депутатам пропонувалося 45 питань порядку денного. Попри те, що на Президії усі питання були одноголосно підтримані, а до цього розглянуті профільними комісіями і мали характер суто соціального спрямування, на прийняття рішень, яких чекали жителі області, комунальні підприємства і установи облради, для затвердження порядку денного в сесійній залі – забракло голосів», – ідеться в повідомленні.

«На жаль, сьогодні пленарне засідання «закінчилось, ще не почавшись». Знайшлося декілька депутатів, які вирішили не підтримувати порядок денний. Щоб ви розуміли, питання сьогоднішньої сесії ніяким чином не стосуються бюджету Київської області, їх там просто немає. В основному це комунальні питання, такі як: дозвіл на списання пральної машини або передача майна з балансу на баланс комунального закладу КОР; реорганізація комунальних закладів з метою їх оптимізації та подальшої економії бюджетних коштів; безоплатне прийняття благодійної допомоги у спільну власність територіальних громад. Таке варто було ігнорувати?», – прокоментував подію на свої фб-сторінці депутат КОР Денис  Січевий.

У сесійні залі зібралося 62 депутати, певна частина з них зареєструвалася, але не стала брати участь у голосуванні, інші ж – взагалі вирішили побути глядачами. Лише 43 депутати із зареєстрованих були готові до голосування.

Фото: Київська обласна рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.