Делегація з Японії відвідала Ірпінь (фото)

10 березня Ірпінь відвідала делегація з Японії у складі представника некомерційної організації «Earth Walkers», професорів факультету соціології Університету Ямато, журналістів телекомпанії NHK. Вони побували в Ірпінському гуманітарному ліцеї «Лінгвіст» імені Заріфи Алієвої та закладі дошкільної освіти №10 «Знайко». Про це повідомила пресслужба Київської ОВА.

Заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко та директорка Українсько-японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського Катерина Луговська супроводжували делегацію. Учасників зустрічі привітали японською мовою учні п’ятого класу ліцею, які цього навчального року розпочали її вивчення.

«Японська делегація передала учням листи та малюнки японських школярів, які вони написали, аби підтримати українських ровесників під час війни. У відповідь українські діти створили вітальні листівки зі словами вдячності за підтримку та розуміння одноліткам з Японії. Старшокласники ліцею поділилися своїми враженнями про війну та окупацію міста, розповіли про свої мрії та плани на майбутнє», — йдеться у повідомленні.

Також японські волонтери провели майстер-клас з оригамі для вихованців старшої групи дитячого садку «Знайко» та подарували дітям розвивальні книжки.

«Першим кроком до співпраці Ірпеня з Університетом Ямато було створення спільного українсько-японського класу на освітній платформі Classroom для проведення уроків із вивчення японської мови. Професори університету пообіцяли надати учням ліцею необхідну навчально-методичну літературу та підручники з мови та літератури Японії», — додали у пресслужбі.

Фото: Київська ОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.