кирило тлявов

Де ваша совість та правосуддя? У Переяславі поліцейських, що вбили дитину, засудили до чотирьох років

Переяслав – Хмельницький міськрайонний суд 25 травня 2023 року ухвалив вирок у справі про вбивство 5-річного хлопчика у Переяславі. Про це пише пресслужба Київської обласної прокуратури.

Двох колишніх правоохоронців засудити до 4 років позбавлення волі, проте одного з них – звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

«У травні 2019 року в місті Переяслав чоловіки перебували на ганку домоволодіння одного з підозрюваних. Звідти вони неодноразово здійснювали постріли по заздалегідь розставленим ними мішеням. Вони нехтували тим, що місце ураження кулями є громадським місцем, де могли перебувати інші особи. Одна з куль, випущених по умовній мішені, влучила в голову 5-річного хлопчика, який в той час гуляв на вулиці з однолітками. Від отриманого поранення дитина померла в лікарні», — йдеться у повідомленні.

переяславський суд

Фото: Київська обласна прокуратура

Крім того, ще двох осіб було виправдано. В цей час вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

Прокурори Київської обласної прокуратури будуть оскаржувати рішення у встановленому законом порядку, щоб всі винні були покарані.

Фото: UAportal

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.