Cоліст Kalush Orchestra озвучив понівечений Центральний будинок культури в Ірпені (відео)

У межах проєкту Українського інституту «Postcards from Ukraine» («Листівки з України») соліст гурту Kalush Orchestra Тимофій Музичук озвучив відео, присвячене зруйнованому росіянами Центральному будинку культури Ірпеня. Про це повідомляє ITV.

Така ініціатива передбачає оприлюднення листівок із інформацією про об’єкти культури, що постраждали від російських загарбників, та створення відеороликів із розповідями про такі об’єкти.

«Сьогодні я говоритиму за того, хто сам сказати вже не може. Це Центральний будинок культури Ірпеня. Він з’явився одним із перших у повоєнній Україні. І не тому, що так вирішила влада, а тому що захотіли самі люди і збудували його своїми силами й коштом. Тут вони співали, танцювали, влаштовували мовні клуби та вистави, ходили на концерти артистів, яких любили. Виступав тут і я з фольклорним ансамблем «Кралиця». На сцені, якої вже більше немає», — зазначив Тимофій Музичук.

За його словами, через запеклі бої, що розпочалися  на підступах до столиці України після нападу рф, прийняв на себе удар і Будинок культури, який 70 років гуртував довкола себе мешканців Ірпеня.

Фото: ukrainian institute.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.