Чому контрнаступ ЗСУ на Херсонському напрямку просувається повільніше: пояснення Міноборони

Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю The Financial Times пояснив, чому контрнаступ ЗСУ на Херсонському напрямку просувається не так швидко, як на Харківському.

Він зауважив, що ситуація біля Херсона набирає розвиток повільніше, адже це сільськогосподарський район «зі зрошувальними каналами», які росіяни могли використати як оборонні траншеї.

За його словами, потрібео враховувати підкріплення у 1200 чеченських бойовиків, які прибули до Херсонської області за наказом російського військового командування. Він запевнив, що їх використовують для того, аби посилити оборонні позиції ЗС рф і не дати фронтовим військам залишити їх.

Своєю чергою Резніков впевнений, що не дивлячись на втому воїнів ЗСУ після шести днів контрнаступу, їхній бойовий дух високий, тому це хороша ознака того, що рф можна перемогти. Він наголосив, що незважаючи на блискавичний прорив української армії під Харковом, який виявився кращим, ніж на це очікували, російські підрозділи можуть перейти в контрнаступ. Щоб не поступитися відвойованими територіями, Україні потрібно подбати про її безпеку.

«Контрнаступ звільняє територію, і після цього ви повинні контролювати її і бути готовим до захисту. Звичайно, ми повинні турбуватися, оскільки ця війна нас турбувала, роками», — додав Резніков.

Фото: Facebook Генеральний штаб ЗСУ

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.