16 Вер, 14:58

324

Чергове «золото»: глеваський боксер на міжнародному турнірі здолав значно важчого суперника

Боксер із Глевахи виборов золото на Міжнародному турнірі з боксу. Про це повідомляє Глевахівська селищна рада.

У Молдові пройшов міжнародний турнір з боксу «Кубок незалежності», в якому взяли участь боксери з Молдови, Румунії та України, зокрема із Київщини.

За результатами турніру боксер із Глевахи, вихованець СК «Альянс-Контроль» Назар Скорич здобув І місце.

Назар провів три бої і в усіх переміг одноголосним рішенням суддів. У першому бою здолав чемпіона Румунії, у другому — чемпіона Молдови, а у фінальному бою сенсаційно переміг молдованина вагою 80 кг при своїй вазі в 72 кг.

У серпні Назар став переможцем міжнародного турніру в Румунії. Тоді за перемогу змагалися 112 боксерів із шести країн світу.

«Пишаємося нашим спортсменом і бажаємо подальших перемог!», — наголосили в громаді.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.