Бучанська міськрада за 1,5 млн грн замовила капремонт в невідомій багатоповерхівці, пошкодженій війною

12 вересня Бучанська міська рада уклала з ТОВ «Нідком» договір на проведення капремонту одного багатоквартирного житлового будинку в Бучі. Ціна договору склала 1,56 млн гривень. Про це повідомляє Київвлада з посиланням на оголошення електронної системи ProZorro.

Як зазначено, планують капремонт багатоквартирного житлового будинку, який зазнав пошкоджень в результаті російської окупації та бойових дій на Київщині. За 1,5 млн гривень підрядник повинен відремонтувати в будинку дах та встановити блискавкозахист до кінця жовтня. При цьому адреса цього будинку не опублікована на основі нового законодавства про проведення публічних закупівель під час війни.

За даними журналістів Київвлади, підрядник пов’язаний з першим заступником голови Київської міськдержадміністрації Миколою Поворозником.

Закупівлю проведено без конкурсу, в ProZorro вона має позначку «Українська Визвольна війна». Такі закупівлі проводяться на основі постанови Кабміну від 28.02.2022 року №169, яка дозволяє в умовах воєнного стану замовляти товари та послуги без застосування аукціонів.

Інформація про предмет закупівлі на сайті виглядає досить незвично, адже ні номер будинку, ні навіть місто не вказане.

Фото: скриншот з відповідного оголошення на ProZorro.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.