26 Жов, 13:01

313

Броварчанка Марія Ловчинська — чемпіонка Європи з боксу

Броварчанка Марія Ловчинська стала чемпіонкою Європи з боксу в категорії 81+ . Про це повідомляють на сайті Броварської міської ради.

Україські спортсменки у Будві (Чорногорія), де проходили змагання, посіли друге загальнокомандне місце на турнірі. За підсумками чемпіонату жіноча збірна України здобула на турнірі 6 медалей — 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові. Золоті нагороди на цьому рівні українки вибороли вперше з 2014 року.

«У категорії 81+ в складі національної збірної боксувала представниця Броварської школи боксу Марія Ловчинська, вихованка «тренера чемпіонів», ЗТУ Олександра Поліщука. За ці видатні досягнення вона удостоєна почесного звання Заслужений майстер спорту України!», — пишуть у повідомленні.