Віталій Крупенко

Брав хабарі, але з думкою про благо людей: депутати хочуть лишити на посту голову Зазимської громади

27 квітня на сесії Великодимерної селищної ради депутати одностайно підтримали зверненння до слідчого судді Подільського райсуду міста пані Олени Ковбасюк з проханням залишити голову Зазимської ОТГ Крупенка Віталія на своїй посаді. Про це йдеться на сторінці громади у Facebook.

У зверненні зокрема йдеться:

«Останні 13 років свого життя Крупенко Віталій Вікторович присвятив місцевому самоврядуванню, ефективно виконуючи свої повноваження. Діяльність Крупенка Віталія Вікторовича високо оцінюють жителі Зазимської сільської територіальної громади, а також жителі Великодимерської громади. Депутати Великодимерської селищної ради VIII скликання просять Вас відмовити у задоволенні клопотання про відсторонення Крупенка Віталія Вікторовича від займаної посади».

Також зазначають, що саме завдяки активній роботі Віталія Крупенка на посаді керівника громади Зазимська громада успішно розвивалася і розвивається та є однією з найбільш успішних, і на території Броварського району, і на території Київщини.

Депутати наголошують, що відсторонення Крупенка Віталія Вікторовича від посади голови завдасть непоправної шкоди інтересам Зазимської сільської територіальної громади та всього Броварського району:

«Зараз, коли внаслідок підвищення рівня води в річці Десна підтоплюються села, що входять до складу Зазимської сільської територіальної громади, Крупенко Віталій Вікторович оперативно вживає заходи, спрямовані на евакуацію людей, рятування майна, а також подолання негативних наслідків повені», – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, нещодавно голову Зазимської ОТГ Віталія Крупенка затримали за отримання «відкату» від підприємця, який за державні кошти мав провести аварійно-відновлювальні роботи біля Десни. А одразу після затримання чиновника його матері «подарували» земельну ділянку на Київщині.

Фото: Obozrevatel.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.