Борис Джонсон відвідав Бучу і Бородянку (фото)

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон сьогодні, 22 січня приїхав в Україну. Його помітили в Бучі Київської області. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляють ЗМІ, експрем’єр та великий друг України вже відвідав місце масового поховання жертв російського вторгнення в Бучі.

Подробиці візиту Джонсона поки що не відомі. Як написав радник голови МВС Антон Геращенко, екс-прем’єр Британії, який наразі не обіймає офіційної посади, «міг прибути з приватним візитом».

Стало відомо, що у Бучі Борису Джонсону показали масове поховання на території церкви святого Андрія Первозванного і розповіли про історію окупації.

«Разом з мешканцями громади подякували за сьогоднішній візит і постійну потужну підтримку нашої країни! І на згадку про Бучу подарували пам’ятну монету з символами Бучі та літак «Мрію», як відзнаки нашої незламності й найшвидшого відновлення», — повідомив мер Бучі Анатолій Федорук.

Як зазначив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба, Бородянка та Буча стали сумними символами звірств російської армії проти мирного населення. Попри терор та залякування, українці випроторили окупантів з області та продовжують захищати своє право бути українцями.

«Вдячний пану Джонсону за потужну підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення. Переконаний, що з такими партнерами та друзями ми якнайшвидше відбудуємо Київську область», — додав Кулеба.


Також Борис Джонсон зустрівся у Києві з президентом України Володимиром Зеленським.

«Вітаю в Києві справжнього друга України Бориса Джонсона. Борисе, дякую за підтримку!» — написав глава держави.

Фото: Reuters

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.