Місто Борна допоможе відновити Ірпінський ліцей №3

21 травня Ірпінь відвідала бургомістр Борни Сімоне Людтке. Вона підтвердила, що її місто допоможе відновити Ірпінський ліцей №3. Про це розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Друзі пізнаються в біді. І сьогодні ми відчуваємо це на 100%. Після того, як бургомістр нашого німецького міста-побратима Борни пані Simone Luedtke побачила зруйнований рашистами Ірпінь, зі сльозами на очах вона сказала, що не покине нас в біді. Пані Людтке підтвердила, що Борна допоможе нам відновити Ліцей №3, який найбільше постраждав серед усіх освітніх закладів громади», — повідомив Маркушин.

Окрім відновлення школи, Борна найближчим часом передасть ірпінським рятувальникам сучасну пожежну машину, а вже зараз вони отримали комплект спецодягу.

«Я разом із головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком щиро вдячні пані Сімоне за ту підтримку, яку ми відчуваємо сьогодні. За її сміливість приїхати в Ірпінь в той час, коли Україну обстрілює ворог та підтримати нас не лише словами, але й реальними справами. Пані Сімоне вдалося об’єднати громаду Борни задля допомоги ірпінцям і сьогодні там знайшли безпечний прихисток 170 жінок та дітей з Ірпеня, які були змушені покинути свої домівки через війну. Велика вдячність всім мешканцям Борни за те добро, яке вони роблять для ірпінців! Ми цього не забудемо ніколи!», — сказав Маркушин.

Нещодавно ми повідомляли, що ремонт школи №12 в Ірпені профінансує азербайджанська компанія SOCAR Energy Ukraine. Вона виділить кошти на ремонт покрівлі й заміну вікон та дверей.