Платники податків

Богуславським підприємцям пояснили, чому блокується реєстрація податкових накладних і що з цим робити

Заступник начальника Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області Світлана Дубенець провела чергову зустріч з громадянами, які платять податки, щоб обговорити причини блокування реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Про це повідомляє пресслужба Богуславської міської ради.

Зазначається, що вона розповіла платникам податків про питання блокування реєстрації податкових накладних, особливості заповнення таблиць даних, підстав, за якими платників відносять до категорії ризикових.

Світлана Дубенець зауважила, що одним з головних чинників для прийняття рішення про врахування таблиці даних платника податку є наявність матеріально-технічних та людських ресурсів у кількостях, достатніх для забезпечення господарської діяльності.

«Платникам довели типові помилки, які призводять до відмови у врахуванні поданих таблиць даних. У ході зустрічі приділили увагу напрацюванню рекомендацій присутнім суб’єктам господарювання, що допоможуть їм у вирішенні проблемних питань. Очікуваним результатом таких роз’яснювальних заходів є здійснення успішної безризикової діяльності СГ», — йдеться у повідомленні.

Фото: Богуславська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.