Благодійний фонд «ЗА МИРНЕ НЕБО» провів відновлювальні роботи у понад 50 приватних будинках Ірпеня

Благодійний фонд «ЗА МИРНЕ НЕБО» провів відновлювальні роботи у понад 50 приватних будинках Ірпеня. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.

«Давно хотіли висловити свою безмежну вдячність Благодійному Фонду ЗА МИРНЕ НЕБО і, нарешті, ділюся цим з усіма. Завдяки роботі Фонду в Ірпені було зроблено відновлювальні роботи у більше ніж 50 приватних будинках мікрорайону СМУ та інших районів Ірпінської громади. Хлопці працювали за покликом душі, спілкуючись з мешканцями та без властивої Фондам, нині, бюрократії, вирішували питання ремонтів», – написала вона.

Оксана Нечитайло розповіла, що Ірпінський міський голова Олександр Маркушин у серпні нагородив представників Фонду подякою за благодійну допомогу місту.

«Це зовсім не зупинило їх в активній роботі пошуку сімей, які потребують підтримки у відбудові та пошуку ресурсів. Віталій та команда Фонду регулярно реалізовують різноманітні формати благодійних заходів задля збору коштів на допомогу військовим; інформування світу про те, що коїться в українських окупованих міста та селах; ремонтів та реконструкції понищеного житла та, найголовніше, дарують слова підтримки, віру у добро і світле завтра кожному, хто трапляється на їх шляху», – додала депутатка.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.