Білоруси проти війни в Україні: у Бучі відкрилась фотовиставка

У публічній бібліотеці Бучі відкрилася виставка «Кольори білоруської революції» – це світлини людей, які за свої вподобання й демократичні погляди потрапили до в’язниці у білорусі. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

«Настасся Доль, одна з організаторок виставки, зазначила одну із ідей, чому організували такий захід: вони вважають за необхідне сказати, що білоруси проти війни. Її колега Анісія Казлюк провела для перших відвідувачів екскурсію. Й роз’яснила: важливо розповісти про те, що білоруси роблять зараз під час війни в Україні. За цим принципом (а саме – за що затримані політв’язні) експозиція поділяється на кілька блоків», – ідеться в повідомленні.

Перший блок: українці за народженням чи мають українські паспорти. Й про це не мовчать, виказують підтримку своїй країні. Другий блок: партизани. Адже війна почалася до повномасштабного вторгнення рф в Україну. Серед них є люди, яким при затриманні прострелили коліна. Третій – журналісти. Вони писали, що насправді відбувається в Україні з 2014 року, про події на Донбасі. Інші висвітлювали протести в Білорусі, махінації в країні. Четвертий блок: писали правду у соцмережах, виходили на протести, писали листи-протести у державні органи країни. П’ятий – блок пам’яті: люди, які загинули на війні в Україні. Адже білоруси беруть  участь у війні проти Росії з 2014 року.

Виставка триватиме до 20 вересня .

Фото: Бучанська міська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.