мобільна бригада

Біла Церква отримала ще один автомобіль для надання соціально-психологічної допомоги (фото)

Працівники Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, яку було створено в серпні 2022 року в межах проєкту Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», отримали новий автомобіль. Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міської ради.

Зазначається, що за час її роботи здійснено 117 виїздів на випадки домашнього насильства, надано 803 соціальні послуги, в тому числі — 559 психологічних.

Возможно, это изображение 3 человека, автомобиль, джип, дорога и текст

Також мобільною бригадою до обласного притулку для постраждалих осіб від домашнього насильства доставлено п’ять жінок з дітьми.

Возможно, это изображение автомобиль, джип, дорога и текст

«Допомога дозволить ще швидше, а значить ефективніше реагувати на випадки домашнього насильства – автомобіль, закупівля якого стала можливою за підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги, а також за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерства соціальної політики», — йдеться у повідомленні.

Возможно, это изображение автомобиль и текст

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Возможно, это изображение улица

Телефон мобільної бригади: +38 (095) 338-49-62. Більше інформації на сайті Білоцерківської міської ради.

Фото: Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.