ЗСУ

Безкоштовна імплантація зубів військовим: у Броварах запускають пілотний проєкт

У Броварах запроваджують пілотний проєкт із надання стоматологічної допомоги військовим, які отримали пошкодження щелепно-лицьового апарату під час воєнних дій. Зокрема, імплантацію зубів. Про це пише «Трибуна – Бровари».

Як стало відомо, для учасників бойових дій послуга буде безкоштовною, решті громадян імпланти ставитимуть за гроші.

На цю статтю витрат сьогодні на «гуманітарній» комісії погодили виділення 2 млн гривень, а саме «на забезпечення медичним обладнанням для зубопротезування, терапевтичного та хірургічного лікування».

«Воїнам, які отримали пошкодження щелепно-лицьовогу апарату на війні проти росії, імплантуватимуть зуби безкоштовно. Цей проєкт буде пілотним саме для тих, хто повернувся з фронту і отримав такі травми», – повідомила присутнім начальниця відділу охорони здоров’я Ніна Хорошаєва.

Окрім цього, ще 1 млн 250 тис. грн бюджетних коштів виділяють на капітальний ремонт ґанків та приміщення стоматологічної поліклініки.

Безкоштовна стоматологія для військових доступна в Броварах уже сьогодні.

«Варто зазначити, що військовослужбовці вже отримують терапевтичні та хірургічні послуги в стоматполіклініці Броварів безкоштовно», – про це в сюжеті телеканалу «Рада» розповіла директорка клініки Ірина Тесля. Окрім лікування і видалення зубів, військові можуть скористатись послугою протезування.

Тесля зазначила, що військових приймають без черг і попереднього запису, адже є випадки, коли чоловіки приходять із передової додому на день-два, тож кожному намагаються встигнути надати кваліфіковану стоматологічну допомогу.

За останні 4 місяці безкоштовними послугами стоматологів у Броварах скористались понад сотня військових.

Співробітники клініки повідомили, що працюють із новітнім обладнанням і це допомагає надавати послуги якісно і швидко.

Фото: ілюстративне

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.