Бахмут: звільнили 20 км2

Бахмутська м’ясорубка рашистів триває: наші звільнили близько 20 км2

Протягом кількох днів українські війська звільнили від ворога на півночі та півдні передмістя Бахмута близько 20 квадратних кілометрів. Про це повідомляє заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Інформацію про хід бойових дій слід розглядати в комплексі всіх заходів оборонної операції і не виривати з контексту подій. Ми звільнили території в передмісті Бахмута. Водночас, ворог дещо просувається в самому Бахмуті, вщент знищуючи місто артилерією. Крім того, ворог підтягує підрозділи професійних десантників. Тривають важкі бої з різним результатом. У ситуації, що склалась, наші війська роблять максимум і навіть більше. Просування – це надзусилля наших бійців та високий рівень фаховості командування обороною», – ідеться в повідомленні.

Оборона Бахмута триває з серпня 2022 року. Ворог має перевагу у кількості людей та озброєння. Проте й досі не може реалізувати свої плани на Бахмутському напрямку. Битва за Бахмут – найкровопролитніша битва з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Фото: Associated Press.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.