Авіакатастрофа у Броварах: розшифрували «чорну скриньку» з борту гелікоптера

«Чорну скриньку» з борту гелікоптера, що розбився у Броварах, розшифрували у Франції, а дані з неї вже передали слідству. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції у Києві, пише Укрінформ.

«Для мене особисто це велика трагедія. Я втратив друзів у цій катастрофі. На жаль, загинули і люди, які були, відповідно, в цьому місці, в цей час, діти. Продовжується розслідування. Чорна скринька була знайдена, була відправлена до Франції для відповідної розшифровки. Дані отримані, вони є у слідства. Слідство триває, я так само, як і ви, хочу дочекатися результатів і побачити аргументовані відповіді на ряд питань», — сказав Шмигаль.

Він додав, що наразі не має публічної інформації з приводу цієї справи, яку можна розголосити.

«Я, так само як і ви, чекаю результатів слідства. Думаю, що вони будуть десь найближчим часом. Там дійсно вже велика робота пророблена, тобто є дуже такі ясні результати технічного стану гелікоптера, є всі матеріали з чорної скриньки, вони збережені, якісні. Тобто слідство далі опрацьовує вже деталі й думаю, що найближчим часом отримаємо результат», — запевнив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що 18 січня у Броварах поряд із дитсадком та житловою багатоповерхівкою впав гелікоптер ДСНС, де перебували міністр внутрішніх справ Денис Монастирський і ще дев’ятеро осіб, зокрема перший заступник міністра Євгеній Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович, провідний інспектор Департаменту комунікації МВС Микола Анацький та ін. Через катастрофу загинуло 14 осіб, у тому числі дитина.

Фото: Магнолія ТВ

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.