ППО

Атакували ракетами з Каспію: усі ворожі цілі в повітряному просторі Києва були знищені

У ніч проти п’ятниці, 26 травня, росіяни атакували Київ ракетами. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

«Черговий повітряний напад на Київ — 13-ий за ліком з початку травня! І, як завжди, вночі. Цього разу атака була здійснена зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, з району Каспію, ймовірно – крилатими ракетами типу Х-101/555», – повідомляється у Telegram-каналі КМВА.

За попередньою інформацією, усі ворожі цілі в повітряному просторі Києва були виявлені і знищені.

«Внаслідок падіння уламків в Оболонському районі: зафіксовано пошкодження даху одного з торговельно-розважальних центрів, без займання і критичних руйнувань; парковці в іншій частині району пошкоджені автомобілі. В Шевченківському районі – зафіксовано падіння уламку на приватний будинок. Пошкоджено дах та вікно. Попередньо, інформація щодо постраждалих відсутня. Дані уточнюються», – зазначив Сергій Попко (інформація станом на 6:49).

Начальник Київської міської військової адміністрації подякував представникам протиповітряної оборони за збереження життя і здоров’я жителів столиці.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.